Pro firmy

Nabídka služeb pro firmy:

 Naším nejznámějším projektem je Fotospojka (viz Kontejnery k Světu), kterou nyní organizujeme i na velkých firemních akcích – jedná se o kvalitní portrétové fotografie z přenosného ateliéru návštěvníků Vaší akce (koncert, představení, benefice). Možno fotit např s firemním logem, předmětem propojujícím akci – veřejností velmi dobře přijímáno, nevtíravá propagace.

Nabízíme však i klasicky pojaté reportáže se zaměřením na vytižení příběhu či atmosféry.

Jistě leckoho zaujme možnost vyfotit přímo u Vás ve firmě portréty Vašich zaměstanců na ID karty nebo pro webovou propagaci. Službu nabízíme i “na klíč” včetně schůzky se zaměstnanci před vlastním focením, zajištěním vizážistky, případně i kadeřnice, následnou úpravu fotografií a exporty.

Vlastní kapitolou a ojedinělou službou jsou naše kurzy pro “firemní kolektivy”. Jedná se o neotřelý typ stmelování kolektivu (vhodný spíše pro technicky zaměřené společnosti) nabitý praktickým focením, soutěžemi a zasvěcením do tajů fotografování.

Pro více informací nás prosím zkontaktujte emailem, ceny jsou individuální, dle konkrétních požadavků, ale i termínu – vánoční večírky prosím rezervujte co nejdříve!

Comments are closed